Töötuba: sünnitusest taastumise 5 olulist sammu (salvestus)

Kas tead, kuidas raseduse ajal keha sünnitusest taastumiseks võimalikult hästi ette valmistada? Kas oled mõelnud, kuidas targalt taastuda ja mida teha kui erinevad probleemid ette tulevad? Millal on sünnitusega kaasnevate probleemide lahendamiseks liiga hilja?

Töötoast leiad info selle kohta, kuidas raseduse ajal sünnitusest taastumiseks ettevalmistusi teha ja kuidas sünnitusest targalt taastuda.

Samuti saad läbi teha praktilised harjutused ja paika panna olulised sammud, mille abil ennast oma kehas nii raseduse ajal kui sünnitusjärgsel ajal hästi tunda.

Erilist tähelepanu pöörame sünnitusega kaasneda võivatele probleemidele nagu diastaas, vaagnapõhjaprobleemid (lekked, allavaje, pinged) ja vaagna/selja/puusavalud.

Olin küll veebitundides varem osalenud, kuid sain kasulikku taustainfot mida ja miks teha.

***

Koolitus tuletas taas meelde ära ununenud teadmisi ja andis juurde uusi.
Mõnus koolitaja, kes kinnitab, et võluvitsa sünnitusest eelnevasse vormi tagasiminekuks ei ole, kuid annab vahendid ja suunad, et saaksid peale lapseootust ja sünnitamist oma uues kehas tugevaks.
Mõnusalt rahustav ja kainestav kogemus. Peale 2. lapse sündi olengi proovinud taastuda teadlikult, just jälgides kehahoidu ning kehatüves toimuvat. Osaletud õpituba andis vahendeid, et edasi tegutseda ja julgust, et lähenen asjale kehast lähtuvalt ja ennast hoides.
Kerttu