Diastaasi ja teadliku liikumise entusiasti tervitus

Diastaas, liigu teadlikult, entusiast

Tere!

Kas sul keha on? Jah? Tore, siis oled õigesse kohta sattunud! Siia blogisse on kõik inimesed oodatud, kellel on keha ja kes leiavad, et selle kasutamine on üks ütlemata tore võimalus siin elus.

Juba mõnda aega olen ma olnud huvitatud sellest, kuidas mu keha paremini igapäevaelus ettetulevate toimetustega hakkama saaks. Teadvustamine sai alguse mõned aastad tagasi kui sattusin armsa Albinaga liikumas käima. Tema juhendas ja mina tegin järgi. Mu keha hakkas paremini liikuma, kõikvõimalikud selja ja peavalud jäid vähemaks ja see oli üleüldiselt üks tore aeg.

Sealt edasi jõudsin diastaasi diagnoosini ja sain teada, et mul on nabasong. Tegelesin põgusalt nende teemadega, kuni asjaolude kokkusattumusel jäid ka need teemad tahaplaanile. Kõiges sellest saab siit lehelt edaspidi detailsemalt lugeda.

Mõni aasta tagasi hakkasin lähemalt uurima, mis diastaas täpsemalt on ja mida selle heaks üldse ära teha saab. Jõudsin väga huvitavate avastusteni, miks diastaas üldse tekkida võib. Proovisin erinevaid taastumise tehnikaid, käisin eratreeneriga jõusaalis, võtsin kaalus alla ja siis jälle juurde.

Liikumise, igapäevase rohkem ja vähem teadliku liigutamise teema on minu jaoks väga aktuaalne olnud alates 2018. aasta algusest, võib-olla juba pisut varasemast. Nüüd tunnen, et tahaksin väga leitud informatsiooni jagada 🙂 Otsin veel seda kõige õigemat “häält” ja meediumi. Kuna kuskilt tuleb alustada, siis siit ma oma mõtetega tulen!

Loodan väga, et leiad siit uut ja huvitavat lugemist diastaasi ja teadliku liikumise teemadel. Veelgi toredam, kui leiad midagi ka ise järele proovimiseks, et sul uusi ja paremaid liikumisharjumusi tekiks. Igal juhul võid minuga alati ühendust võtta ja teada anda, kuidas üks või teine teema kõnetab või mida oled avastanud.

Tervitades!

Riina

Kui sind diastaasi ja vaagnapõhja teemad kõnetavad, siis kutsun sind Facebooki gruppi “Liigu teadlikult” (NB! ainult naistele) kaasa rääkima.