Restore Your Core™ online programm [täpsem info]

Restore Your Core™ vaagnapõhja- ja süvalihaste teadliku treeningu online versioon kujutab endast 13 nädalale jaotatud harjutuste kava, mis jaguneb omakorda 4 etapiks, millele eelneb põhialuste nädal.

Esimesel nädalal on peamine rõhk põhialustel ja läbi tuleb järgemööda käia videod, mille abil on võimalik aimu saada oma keha liikuvuse hetkeseisust. Hingamine, selgroo liikuvus, vaagna asend – need on mõned läbi käidavatest teemadest.

Core, Flow ja Standing – igas etapis 3 harjutuste kava

Igas etapis on kolm põhilist harjutuste kava – rohkem Pilatesele sarnanevate harjutustega Core kava, jooga kavadele sarnanev Flow kava ja neile, kellel on raskusi harjutuste põrandal tegemisega Standing ehk püsti tehtavate harjutuste kava. Esimesed kaks etappi on vaagnapõhja- ja süvalihaste ülesleidmisele ja uute mustrite kujundamisele suunatud. Kolmas ja neljas etapp on nende mustrite tugevdamisele suunatud – need harjutused lisavad vaagnapõhja- ja süvalihastele juba veidi rohkem koormust.

Harjutuste tegemisel on oluline jälgida õiget tehnikat ja varjatud mustreid, mille abil keha püüab harjutuste läbimise lihtsamaks teha. Siinjuures on soovituslik kasutada peeglit või kellegi teise abi, kes aitaks kõrvalt jälgida ja vajadusel juhendada.

Suur hulk lisamaterjale ja videosid

Lisaks harjutuste kavadele on veebikeskkonnas saadaval suur hulk lisamaterjale, mis on jagatud kaheks. Üks osa on seotud harjutustega ja need videod annavad soovitusi, kuidas harjutusi paremini teha (xGuides). Teine osa lisamaterjalidest on seotud konkreetsete teemadega. Nii on seal saadaval lisamaterjal neile, kellel on diastaas, kellel on harjumus kõhu põikilihaseid kasutada süvalihaste asemel ja palju muud.

Ühesõnaga on Restore Your Core™ online versioon mahukas ja väga põhjalik liikumisõpetus juba iseenesest. Aga miks siis neid RYC® õpetajaid üldse vaja on?

Restore Your Core juhendajate roll

Nagu seda tüüpi online harjutusteprogrammide puhul ikka, siis ei ole kahjuks lõpuni võimalik inimestel ise läbi veebiversioonina oleva programmi kõikidele personaalsetele küsimustele ja teemadele vastuseid saada. On ka neid, kellel läheb osa infot tõlkes kaduma kui tegemist pole nende emakeelega või sõnavaraga, milles nad ennast mugavalt tunnevad.

RYC® õpetajad on need, kes aitavad inimesi kohapeal erinevates riikides ja linnades või läbi virtuaalsete kanalite (Skype/Zoom) personaalselt juhendades. Iga inimene on erinev ja võib vajada erinevat abi, et edasi liikuda.

Kuidas osta?

Kui sul tekkis mõte, et sa tahaksid grupitundide või personaalsete kohtumiste asemel Restore Your Core™ online programmist alustada, siis selle maksumus on 197 dollarit (u 178€ 01.08.19 seisuga). Programmi saab mõned korrad aastas osta soodushinnaga, kevadel emadepäeva aegu ja sügisel, pigem novembris.

Kui sa soovid 10 dollari (u 9€ 01.08.19 seisuga) sooduskoodi, kirjuta mulle e-maili teel või FB sõnumites ja saan selle sulle saata.

Kui oled ostnud programmi minu jagatud sooduskoodi ja/või linki kasutades, siis ootab sind lisaks tasuta ühekordne 1-tunni pikkune personaalne nõustamine minu poolt pärast seda kui oled programmi vähemalt 4 nädalat järginud. Selle lunastamiseks on vaja mulle kirjutada, millal programmi ostsid, kui kaua/tihti oled programmi harjutusi teinud ja mis on sinu soov/eesmärk, millega personaalsel nõustamisel tegeleda. Seejärel lepime juba edasises täpsemalt kokku.

Kust veel infot saab?

Loomulikult olen ka edaspidi nõu küsimiseks ja juhendamiseks olemas. Liigu teadlikult Facebooki grupis saad alati ilma lisatasuta nõu küsida. Kui sa veel ei teadnud, siis grupis võid alati nõu küsida ilma midagi ostmata või tundides/kursustel käimata 🙂 Grupp on mõeldud kõikidele naistele, kellel on teadliku liikumise, diastaasi, vaagnapõhja murede vm kohta küsimusi.

PS! Kui sul on programmi kohta ükskõik milliseid küsimusi, saada need teele, vastan hea meelega. Sooduskood kehtib ka teiste Lauren Ohayon online harjutuste programmidele. Küsi lisa kui sulle midagi huvi pakub. Teised programmid on sobilikud pärast Restore Your Core™ põhiprogrammi läbimist.

Kui sul on huvi RYC® õpetajakoolituse vastu, siis jagan suurima rõõmuga oma kogemusi ja vastan kõikidele küsimustele.

Siin on sulle Restore Your Core™ online programmi viide (affiliate link) ja nagu juba varem mainisin, siis sooduskoodi saamiseks kirjuta mulle personaalselt:

Restore Your Core

1 thought on “Restore Your Core™ online programm [täpsem info]”

  1. Pingback: Restore Your Core™ tutvustavad tunnid ja kursused [2019] | Diastaas ja teadlik liikumine

Comments are closed.